Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyűjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József (1887-1951) rajzolta. Gyoma, 1917, Kner Izidor. 204 p. + 11 t. Kiadói sérült, szétvált papírkötésben!
Széll Kálmánné Vörösmarty Ilona: Emlékeim Deák Ferenc politikai és magánéletéből. Bp., [1925], Pallas, 1 t. + 152 p. Egyetlen kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
Madzsar József: Az ember származás és a származástan vázlata. Természet és Társadalom 2. Bp., 1918, Új Magyarország Részvénytársaság, 95+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel.
[Dosztojevszkij, Fjodor Mihajlovics] Dostojevski: Egy bolond história. Ford.: Simó Ferenc. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Bp., [1918], Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült.
Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek, Válogatta, a szöveget gondozta a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Lőkös István, Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói kartonált papírkötésben
Longos: Daphnis és Chloé. Ford.: Détshy Mihály. Sulner László , a borító Káldor László munkája. Bp.,1945,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, kissé szakadt papír védőborítóban.