Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 396
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400914
17698
419
Drotleff Zoltán: Lepréselt virágillat. Válogatott versek. Bp., 2014, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált 2498693
17699
419
Balázs Béla: A vándor énekel. Második kiadás. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói sérül, elváló papírkötésben 2385416
17700
419
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben. 2400891
17701
419
Királyi Lajos: Emlékek, tájak, utazások. Válogatott versek és prózai írások. Bp., 2017, BÍRÓ family. Kiadói papírkötés. Dedikált 2400968
17702
419
Drotleff Zoltán: Tán igazak álmaim. Bp., 2013, Rím. Kiadói papírkötés. 2401119
17703
419
Scheibner Tamás és Szűcs Zoltán Gábor (szerk.) Az értelmezés szükségessége. Tanulmányok Kertész Imréről. Bp., 2002, L'Harmattan. Kiadói papírkötés. 2559747
17704
419
Illyés Gyula: Lélekbúvár. Szatira. Bp.,1943,Révai. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, volt könyvtári példány. 2599712
17705
419
Rotterdami Erasmus: Nyájas beszélgetések. Vál. ford., magyarázatokkal ellátta: Komor Ilona, és Trencséni-Waldapfel Imre. Pieter Brueghel, Albrecht Dürer, Urs Graf, Hans Holbein, Hans Lützelburger metszeteivel illusztrálva. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőfóliát ragasztottak a borítóra, sérült gerinccel, volt könyvtári példány. Megjelent 2700 példányban. 2625512
17706
419
900
Kemény János: Kakukkfiókák -Önéletírás. Bukarest, 1972. Kriterion. Kiadói papírkötésben. 2223218
17707
419
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,399 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy javított lappal, névbélyegzővel. 2617820
17708
419
Ifj. Györffy Aladár: Beszéljünk másról! DEDIKÁLT! Bp., 1939., Renaissance, 80 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos borítóval. 2644269
17709
419
F. W. Bain: Ami az álomban valóság. Hindu szerelmi történet, fordította: Baktay Ervin, Bp., 1922, Rózsavölgyi és Társa, egészvászon kötésben + F. W. Bain: A hajnal leánya,. Hindu elbeszélés., fordította: Baktay Ervin, Bp., 1917, Rózsavölgyi és Társa, félvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft