Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel, és egy egészoldalas színes képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, egy tábla kijár és sérült, névbélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal.
Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le san des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. Párizs-Bp., é.n., Varga-Tóbiás, 683 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Gáspár Gyula: Árva nép. (Bp.), é.n., Vörösváry (Pesti Lloyd-ny.), 366+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Veres Péter: Való világ. Válogatott elbeszélések. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó, 738+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, koszos borítóval és gerinccel. Megjelent 4700 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Szepes Mária 4 kötete: A vörös oroszlán I-II.; A Tibeti Orgona. Kozmosz fantasztikus könyvek. Bp., 1984-1987, Kozmosz. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal. + A mindennapi élet mágiája. Vízöntő könyvek. Bp., 1989, Holnap. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Balogh Zsolt et al.: Szívünk hungarikumai. Kisújszállás, 2009, Pannon-Literatúra Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.