Tóth Árpád összes versei, versfordításai és novellái. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói nyl védőborítóban. Számozott (512./2100) példány.
Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., 1957., Magyar Helikon. Fülöp Zoltán és Márk Tivadar színes dísztterveivel és jelmezterveivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (84./500) példány.
Játék és tánc az iskolában, I-IV. osztály, 3 kötet: Motívumfűzések; Tanmenet; Játékok, játékfűzések. Szerk.: Neuwirth Annamária. (Bp.), 1992, Magyar Művelődési Intézet-Néptáncosok Szakmai Háza. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 ill. 2000 példányban.
Gárdonyi Géza versei. A verseket vál. és az előszót írta: Bóka László. Kis Magyar Múzeum 4. köt. Bp., 1958, Magyar Helikon, 78+3 p.+1 t. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3200 példányban, ebből 750 példány egészvászon-kötésben számozva. Számozott (470./750) példány.
Louis Fürnberg: Két találkozás. Mozart-novella látogatás Weimarban. Ford.: Ember Mária. Bp., 1960., Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival. Kiadói selyem-kötésben. Számozott (683./700) példány.
Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen néhány kis kopásnyommal. Számozott (1157./1300) példány.
Apuleius: Az aranyszamár. Ford.: Révay József. Bibliotheca Classica. Bp., 1971., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal. Számozott (1600./3700) példány.