Dante Alighieri: A pokol. Az "Isteni Színjáték" első része. Ford., magyarázta s a szerző életrajzával megtoldotta: Zigány Árpád. Bp., 1908. Schimkó Gyula, 288 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
Lambrecht Kálmán: Herman Ottó az utolsó magyar polihisztor élete és kora. Bp., 1920., Bíró Miklós, VIII+1+257 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, a hátsó borító hiányzik, laza fűzéssel, kijáró lapokkal. Megjelent 2100 példányban.
Nemzeti Könyvtár 5 kötete: Tersánszky J. Jenő: Az átok; Kodolányi János: A csend országa; Bibó Lajos: A kincs; Gedényi Mihály: 60 forint; Nagy Méda: Szerelmes művész. Nemzeti Könyvtár 72., 83-84., 85., 87., 126. sz. Bp., é.n., Stádium. Kiadói tűzött papírkötés, változó, kissé viseltes állapotban.
Esser, Brigitte: Das Buch vom 10 März. Gütersloh-München, 1997, Chronik Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.