16683.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
23
1983 Kós Károly kalendárium az 1983. évre. Bp., 1983., Kós Károly Baráti Kör. Kós Károly 12 egészoldalas illusztrációjával. Készült Kós Károly születésének századik esztendejében. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500+50 számozott példányban, a készítők aláírásával (Gyöngy Katalin, Nagy Elemér, Deák Zoltán), ez a 487. számú példány.