16874.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
2 db Kajári Gyula művészetét ismertető könyv: Kajári Gyula élete és munkássága. Hódmezővásárhely, 1996, Kajári Emlékalapítvány. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.+ Szuromi Pál: Kajári Gyula. Fekete izzásban. Szeged, 2006, Művészetért, Oktatásért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal.