16601.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
10 000 Ft
Dr. Homér Lajos: A bútor története Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), "Barka",(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. 103 - 286. oldalak között fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, Dr. Okolicsányi Kuthy de Okolicsna ex libris-szel. Számozott, 2. számú, a szerző, Homér Lajos (1909-?) által ALÁÍRT példány.