Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, a felső sarkain ütődésnyommal.
Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1994, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Rengeteg színes és fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Essie Sakhai: A keleti szőnyeg. Palotai Klára fordítása. Bp., é.n., Officina Nova. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, néhány oldalon ceruzás jelölésekkel, jó állapotban.
Ladislav Holy, Dominique Darbois: Afrikanische Plastik. Das Kunstschaffen der ost- und südafrikanischen Stämme Prága, 1967, Artia. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói sérült és ragasztott papír védőborítóval.
2 db szobrászat témájú könyv, angol nyelven: Herbert Read: Henry Moore. A study of his life and work. London, é.n., Thames and Hudson. 284 p. 245 illusztrációval, ebből 16 színes képpel. Kiadói papírkötésben, gerinc alja sérült. + A. M. Hammacher: Barbara Hepworth. London, 1968, Thames and Hudson. 284 p. 173 illusztrációval, ebből 18 színes képpel. Kiadói papírkötésben.
Budapest Art Fair 2008. H.n., 2008, k.n. Többek közt Scheiber Hugó, Aba-Novák Vilmos, Hantai Simon, Csernus Tibor, Fajó János, Nádler István műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Papírkötésben.