Száz év ragyogás. Osztrák-magyar festészeti kiállítás. Bp., 2001, Károlyi Palota Kulturális Központ. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Heinz Klemm:Die entdeckung der sächischen scheweiz. Drezda, 1954, Sachenverlag Dresden. Félvászon-kötés sarkai kissé kopottas állapotban. Fritz Löffler Das Alte Dresden.Geschichte seiner Bauten.Drezda, 1955, Sachsenverlag Dresden.Egészvászon-kötés, jó állapotban.
2 db Kajári Gyula művészetét ismertető könyv: Kajári Gyula élete és munkássága. Hódmezővásárhely, 1996, Kajári Emlékalapítvány. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.+ Szuromi Pál: Kajári Gyula. Fekete izzásban. Szeged, 2006, Művészetért, Oktatásért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
Héléne Adhémar: Monet. Peintures. Paris, 1950, Les Éditions du Chéne, francia nyelven, kiadói papírmappában, 16 db színes festmény reprodukcióval, borítóján sérülés
Lawrence Gowing: Renoir. Paintings. London, é.n., Lindsay Drummond, angol nyelven, 16 db színes festményreprodukcióval, kiadói gyűrűs papírkötésben, kissé kopott borítóval