Kaszás Gábor: Vaszary János (1867-1939): A pesti Duna-korzó, 1934 körül. (A pesti Duna-korzó, Korzó I.) Bp., 2018, Virág Judit, 35 p. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kaszás Gábor: Rippl-Rónai József (1861-1927) Cyniák fehér vázában, 1910 körül. (Virágok fehér és sárga vázában; Virágcsendélet vázában.) Bp., 2018., Virág Judit, 43 p. Kiadói papírkötés.
Molnos Péter-Kieselbach Tamás-Dunai Anita: Alexander Bortnyik: Lámpagyújtó. Bp., 2008, Kieselbach, 75+1 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kiss Éva, Horváth Hilda: Kozma Lajos, az iparművész. Lajos Kozma, the Designer. (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum, 76 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés
Sárdy Lóránt: Az "Ecce homo" - Munkácsy Mihály festményének - restaurálása. Különlenyomat a Debreceni Déri Múzeum 1967. évi évkönyvéből. Debrecen, 1970, k.n. 635-654 p. Kiadói papírkötés.