1983 Kós Károly kalendárium az 1983. évre. Bp., 1983., Kós Károly Baráti Kör. Kós Károly 12 egészoldalas illusztrációjával. Készült Kós Károly születésének századik esztendejében. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500+50 számozott példányban, a készítők aláírásával (Gyöngy Katalin, Nagy Elemér, Deák Zoltán), ez a 487. számú példány.
Erich Boehringer und Mitarbeiter: Die ausgrabungsarbeiten zu Pergamon im Jahre 1965. Vorläufiger Bericht mit Hinweisen aug Grabungen und Arbeiten Früherer Jahre und des Früjahrs 1966. Sonderdruck aus Archäeologischer Anzeiger Hft. 4. 1966. Berlin, 1966., Walter de Gruyter & Co. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal, két kihajtható táblával illusztrált. Kiadói papírkötés. Az ásatásokon egyik ré...
Kőnig , Frigyes: Columna. Képekkel illusztrált kiállítási katalógus. Zagreb,2012,Univerity of Zagreb Academy of Fine Arts. Angol és horvát nyelven. Kiadói papírkötések. Benne: a művész, Kőnig Frigyes (1955-) Munkácsy Mihály-díjas festő- és grafikusművész, tanszékvezető egyetemi tanár, a Magyar Képzőművészeti Egyetem rektorának gépelt levele P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kr...
Carbi, Giuliana - Michelli, Lorenzo: Szép idő. / Bel Tempo. / Fine Weather. Kiállítási katalógus. Bp., 1999, Kortárs Művészeti Múzeum-Ludwig Múzeum Budapest. Színes fotókkal illusztrálva. Magyar, olasz és angol nyelven. Kiadói papírkötés.