3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Vegyes gasztronómiai tétel, 4 db (Jakab Mihályné Karácsony Vilma) Vilma néni háztartási tanácsadója. Bp., 1956., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, kopásnyomokkal.; Ínyenc falatok. Alufóliás ételreceptek. [Bp., 1970.], Papír és Irodaszer Nagykereskedelmi Vállalat, 34 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.; Diétás készítmények. Összeáll.: Czeglédi-Janó Géza. Bp., én.,Globus, 15+1 p.; Tarján Róbert: A helyes táplálkozás. Bp.,1958., Egészésügyi MInisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központ, 29+1 p.