Most mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Összeáll.: Déry József. A "Drogista Közlöny" kiadása. Bp., én., Elek-ny., 62 p. Kiadói, viseltes papírkötésben
1942 Oberding József György: A szövetkezeti mozgalom és az egykéz. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1942 december havi számából. Bp., 1942., Athenaeum, 11+1 p. Kiadói papírkötés
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi-ny. 188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Hasznos háztartási tanácsok gyűjteménye. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kopott borítóval, két kijáró lappal.