17368.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 800 Ft
16
Rejtő Jenő képregény-sorozat 18 kötete: A tizennégy karátos autó, Piszkos Fred, a kapitány 1., Piszkos Fred közbelép, rész, Az előretolt helyőrség 1-2. rész., A három testőr Afrikában 1-2. rész. A láthatatlan légió 1-2. rész, A szőke ciklon, Az elveszett cirkáló, A megkerült cirkáló, Egy bolond száz bajt csinál, Vesztegzár a Grand Hotelben, A sárga garnizon/Víkend a pokolban, Bradley Tamás visszaüt, Pipacs, a fenegyerek / Minden jó, ha vége van, Az úr a pokolban is úr/A végzetes gyűrű. Kissé kopott borítóval, közte 1-2 foltossal.