Vargyai Gyula: A vezérkar szerepe a katonai és politikai döntésekben Magyarországon 1919-1944, Történelemtanári Füzetek VI. Bp., 1944, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara és a Magyar Történelmi Társulat Tanári Tagozata kiadványa, kiadói papírkötésben
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,én.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület,(Révai-ny.) Kiadói kissé kopott, egészvászon-kötés
Amelia Earhart: Az utolsó út. Sajtó alá rendezte: George Palmer Putnam. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Harc a levegőért. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon borító, kissé foltos borítóval.
Ungváry Krisztián (szerk.): Budapesti Negyed: Budapest ostroma. 2000. VIII. évf. 3-4. szám. Szerk.:. Bp., 2000, Budapesti Negyed Szerkesztősége. Kiadói papírkötés.