4 000 Ft
2 db Trabanttal kapcsolatos könyv: Meissner, Franz: Trabant. Hogyan tovább? Ford.: Dr. Buna Béla. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + Preusch, Eberhard: Így gondozd a Trabantodat. Ford.: Boda István. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval.