3 000 Ft
Block, Berthold: Das Kalkbrennen. Mit besonderer Berücksichtigung des Schachtofens mit Mischfeuerung und die Gewinnung von kohlen-säurehaltigen Gasen. Leipzig, 1924, Verlag von Otto Spamer, XII+512+(4) p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.