15040.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogú város adattára. Szerk.: Csatár István, Hovhannesian Eghia és Oláh György. Vitéz dr. Endre László alispán előszavával. Bp., 1939.. Kultúra, 172+164+112+1 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, javított, pótolt gerinccel, javított kötéssel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.