15195.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Sz. Weress Jolán: Ausztrália közelről. Heinrich Viktor levelei alapján. Bp., 1936, Centrum Rt. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél részben levált, címlap szakadt, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.