15099.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Üdvözlet a régi Pápáról. Bp., 1987., Interpress. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, kopott borítóval.