15030.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
Várady Géza-Laky Imre: Novibazár. Szandzsák-Plevlje. Rajzok, elbeszélések és útleírások Törökország novibazári szandzsákjából az okkupációtól az annekszióig terjedő időből. Bp., 1912., "Pátria", 270+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, egészen kis folttal, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, jó állapotban.