3 000 Ft
Albach J. S.: Szent hangzatok. Imák keresztény katholikusok számára. Assisi szent Ferencz szerzetbeli áldozár. Fordította Sujánszky Antal: Esztergomi-érseki főmegyeáldozása Pest-belvárosi segéd. A tizenegyedik eredeti kiadás után hat aczélmetszettel; második bővített kiadás. Pest., 1850., Müller, 1 (acélmetszetű címkép) t + 1 (acélmetszetű díszcímlap) t. +427+6 p.+4 (acélmetszetű képtáblák) t. Korabeli egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, fém kapcsokkal, kopott borítóval, sérült gerinccel, és kötéssel, javított kötéssel, egy-két kijáró lappal, kissé foltos lapokkal, bejegyzésekkel, megviselt állapotban.