6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Dr. Bartha Béla: Statisztikai tanulmányok a magyar protestántizmusról. Különlenyomat a Protestáns Szemle 1890. évfolyamáról. Bp., 1890., Hornyánszky Viktor, 165 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, egészen kis kopásnyomokkal a borítón és a gerincen, körbevágott. A szerző, deési Bartha Béla (1861-1914) jogakadémiai tanár által Kubinyi Albert evangélikus egyházfelügyelő részére DEDIKÁLT példány. "Nagyságos Kubinyi Albert egyházfelügyelő úrnak - mély tisztelettel. Eperjes, 1890. de(cember.) Dr. Bartha."