1 400 Ft
Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárain kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynehány imádsággal együtt. Bp., 1912., Hornyánszky Viktor, 404 p. Korabeli bársony-kötés, bakelit kötéstáblákkal, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán csont díszítéssel, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel, bejegyzésekkel.