4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
1930 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata I. évf. 1-2-3. füzet. Debrecen, Tiszántúli Könyv- és Lapkiadó Rt., 118 p. + 28 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, foltos, sérült, a fűzéstől elvált borítóval, az utolsó lapok kissé sérültek, elváltak a fűzéstől.