cca 1910-1940 Régi receptek sérült papírlapokon, 14 sztl. lev.; Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, kopott borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban.; Bucsányi Gyula: Egészséges nyerskoszt és nyers diéta, mint természetes gyógytényező. Bp., én., Novák Rudolf. Hiányzó borítóval. Me...
1912 Turisták Lapja XXIV. évf. 1-6. sz. (fél évfolyam), szerk.: Déry József Árpád. Kiadja a Magyar Turista-Egyesület. Papírkötésben, változó, kissé sérült állapotban, részben felvágatlan lapokkal.
1913/14 Wiener Cicerone. Fremden-Handbuch und -Führer durch Wien und Umgebung. / Turisztikai kézikönyv és útikönyv Bécsről és környékéről. XXII. évfolyam. Írta: Franz Höllrigl. Kiadói, kopott véászonkötésben, kisebb sérülésekkel.
1914 Színházi élet és mozi III. évf. 1. sz., szerk.: Incze Sándor. Bp., Lengyel Lipót-ny., 32+IV p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.