13752.
419. Lezárult gyorsárverés
Reklám
4 600 Ft
cca 1890-1910 Kuncz József és Társa cs. és kir. udvari szállítók vászon-, fehérnemű- és szőnyegraktárának karton doboza, sérült, a fedele amatőr módon javított, pótolt, a pótlás miatt a fedél nem teljes illeszkedik az aljához, 55x25x11 cm. Ritka!