11764.
419. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
8 000 Ft
21,22 EUR, 22,86 USD
Jelzés nélkül: Angyal. Tűziaranyozott bronz, fatalapzaton, korának megfelelő sérülésekkel.