Liszt. A Musica c. francia folyóirat 1911. októberi számának hasonmás kiadása Liszt Ferenc születésének 175. és halálának 100. évfordulója alkalmából. Senlis-Bp., 1986, Cziffra Alapítvány. Magyar, francia, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
4-ik tánc és nóta album. Bp., 1941, Csárdás Zeneműkiadó Kft., 64 p. A borítón Pályi Jenő grafikájával. Kissé sérült kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Vegyes kotta tétel: Händel: Der Messiah.; Clementi: Gradus ad parnassum.; Haydn: Die Schöpfung. [Egybekötve.] Leipzig, én., Peter. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, névbejegyzéssel (Ullmann Pál.) Benne szakadozott egyéb papírokkal, közte további egy kotta.