Lengyelország 1983. "A bécsi török ostrom 300. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, előlapján Sobieski János király, hátlapján Mária a gyermek Jézussal. Szign.:Ewa Olszewska-Borys. Eredeti tokjában (42,67g/0,916/45mm) T:1- kis patina Poland 1983. "300th Anniversary of the turkish siege of Vienna" marked Ag commemorative medallion, King John Sobieski on the obverse, on the reverse Mary with the child...
Lengyelország 1983. "Kielcei Nemzeti Múzeum 1908-1983" Br emlékérem. Szign.: ST (69mm) T:2 Poland 1983. "Muzeum Narodowe Kielcha 1908-1983" Br commemorative medallion. Sign.: ST (69mm) C:XF
Monaco DN "A monte-carlói casino / Monte-Carloi Tengeri Fürdőző Társaság (Société des Bains de Mer Monte-Carlo) aranyozott, jelzett Br emlékplakett (64mm) T:1- patina, ph Monaco ND "The Monte Carlo Casino / Monte-Carlo Sea Bathing Society (Société des Bains de Mer Monte-Carlo) gilt, marked Br commemorative medallion (64mm) C:AU patina, edge error
Nagy-Britannia 1985. "A Yeoman Őrség alapításának 500. évfordulója" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kissé sérült díszlapon T:BU United Kingdom 1985. "500th anniversary of the Yeoman Warders" two-sided Cu-Ni medallion on a little damaged cardboard C:BU
Nagy-Britannia DN "Arundel kastély" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (38mm) T:PP United Kingdom ND "Arundel Castle" two-sided Br medallion in original plastic case (38mm) C:PP
Nagy-Britannia DN "Nelson admirális, a Trafalgari győztes" peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (38,12g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND "Admiral Nelson, Victor of Trafalgar" Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (38,12g/0.925/44mm) C:PP small patina
Német Szövetségi Köztársaság 1971. "Gottfried von Herrder-Preis / Hamburg" kétoldalas emlékérem eredeti dísztokban (90mm) T:1- Federal Republic Germany 1971. "Gottfried von Herrder-Preis / Hamburg" double-sided, cast bronze commemorative medallion in original case (90mm) C:AU
NDK 1984. "BFC Dynamo / Az NDK futballbajnoka" kétoldalas fém emlékérem T:1- patina GDR 1984. "BFC Dynamo / The football champion of the GDR (Fußballmeister der DDR)" two-sided metal commemorative coin C:AU patina