Külföldi emlékveretek, plakettek Tételek száma: 57
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2604674
32384
419
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Szovjetunió 1973. "Ivan Babuskin 1873-1906" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Korlovszkij (65mm) T:1- Soviet Union 1973. "Ivan Babushkin 1873-1906" two-sided Br medallion. Sign: Korlovskiy (65mm) C:AU 2167272
32385
419
Numizmatika
Szovjetunió 1984. "Fjodor Gladkow 1883-1958." Br emlékérem "AML" gyártói jelzéssel. (60mm) T:2 Soviet Union 1984. "Feodor Gladkov 1883-1958" Br medallion with "AML" maker's mark (60mm) C:XF 2629105
32386
419
Numizmatika
Szovjetunió DN "Lenin" Br lemezérem sérült támasztóval (95mm) T:2 Soviet Union ND "Lenin" Br plate medal with damaged support (95mm) C:XF 2613813
32387
419
3400
Numizmatika
Szovjetunió DN "Makszim Gorkij (Alekszej Makszimovics Peskov) 1868-1936" ezüstözött Br plakett (108mm) T:2 patina, kopott ezüstözés, kis ph Sovietunion ND "Maxim Gorky (Alekszej Makszimovics Peskov) 1868-1936" silver-plated Br plaquet (108mm) C:XF patina, worn silver-plating, small edge error 2604699
32388
419
Numizmatika
Szovjetunió DN "Rimszkij-Korszakov emlékmű / Leningrád" Al emlékérem (60mm) T:1 Soviet Union ND "Rimski-Korsakov monument / Leningrad" Al medallion (60mm) C:UNC 2648538
32389
419
Numizmatika
Vatikán 1960. "VI. Pál pápa" kétoldalas fém emlékérme füllel (33mm) T:2 patina Vatican 1960. "Pope Paul VI" two-sided metal commemorative medallion with ear (33mm) C:XF patina 2643761
32390
419
Numizmatika
Vatikán DN (~2002/2003) "II. János Pál" jelzett Ag kétoldalas emlékérem, 1453/6000 peremen jelzett sorszámmal (40,30g/0,986/44mm) T:1- patina Vatican ND (~2002/2003) "John Paul II" marked Ag two-sided commemorative medallion with 1453/6000 serial number mark on the edge (40,30g/0,986/44mm) C:AU patina 2648623
32391
419
Numizmatika
Vatikán DN "II. János Pál" Br emlékérem füllel. Szign.: E. Manfrini (36mm) T:3 Vatican ND "John Paul II" Br commemorative medallion with ear. Sign.: E. Manfrini (36mm) T:3 2651504
32392
419
Numizmatika
Vegyes 7db-os külföldi szuvenir medál tétel, közte spanyol, olasz, román darabok. Mind füllel. T:1-,2 egyik medál füle sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft