Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Cluj-Napoca-Kolozsvar-Horgasz-Kezzel-festett-jelzett-roman-biszkvit-porcelan-figura-HibC3~II2642817
2642817
11363
419
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,22 EUR , 22,86 USD
Leírás: Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm
: nagy_andras