Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, kopott, , m: 17 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kopott-m-17-cm~II2651230
2651230
11303
419
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,18 EUR , 3,43 USD
Leírás: Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, kopott, , m: 17 cm
: nagy_andras