Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj, 1942. Olaj, vászon, kartonon.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Sardy-Brutus-1892-1970-Napfenyes-taj-1942-Olaj-vaszon-kartonon-Jelzett-Kiallitva-Te~II2650902
2650902
10394
420
30000
Leírás: Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj, 1942. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: Téli tárlat, Műcsarnok, Bp., 1942/43. Hátoldalán a kiállítás kissé töredékes raglapjával. 44x55 cm.
: pk