Szántó Márk (?-?), működött a XX. sz. elején: Naplemente, 1917. Olaj,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szanto-Mark-mukodott-a-XX-sz-elejen-Naplemente-1917-Olaj-karton-Dekorativ-fake~II2655543
2655543
10445
420
Leírás: Szántó Márk (?-?), működött a XX. sz. elején: Naplemente, 1917. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 24,5x37 cm
: pk