1 600 Ft
Tombor Tibor: A vér és vas költője. Gabriele D'Annunzio élete. Bp., ,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiánnyal, "Bírálati tiszteletpéldány" bélyegzéssel.