16777.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belül a gerincnél részben levált, néhol ceruzás jelölésekkel, kopottas állapotban.