5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1870 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. 1870. I-X. füzet. Teljes évfolyam. Szerk.: Thaly Kálmán. Pest, 1870., Athenaeum, 4+736 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült, szétvált kötéssel.