18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Bayer József: A nemzeti játékszín története. I-II. köt. Kisfaludy Társaság által 200 darab aranynyal jutalmazott pályamű. Kiadja: A Magyar Tudományos Akadémia Irodalomtörténeti bizottsága Bujánovics Jánosné Koppy Mária Alapítványából. Bp.,1887,Hornyánszky Viktor Akadémiai Könyvkereskedése, VIII+642+1; VI+2+495+1 p. Egyetlen kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, de ezt leszámítva jó állapotban.