6 000 Ft
Dr. Sulyok Dezső: A magyar tragédia. I. rész. A Trianoni Béke és következményei. Newark (USA), 1954, a szerző kiadása, 624 p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel. Emigráns kiadás.