6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Virág Benedek: Magyar századai V. kötet. Hozzákötve: - - poétai munkái. Harmadik kiadás. A Magyar Nemzeti Muzeum kézirataiból közli Toldy Ferencz. Pest, 1863. Heckenast Gusztáv, VIII+224+XVI+239 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a táblákon vaknyomásos díszítéssel, márványozott lapélekkel, a borítókon apró kopásnyomokkal, egészen kis foxing foltokkal.