"Él magyar, áll Buda még!" Történeti muzeológiai tanulmányok. Szerk.: Zombori István. Bp., 2001., Magyar Múzeumi Történész Társulat. Kiadói papírkötés.
1956 A befejezetlen forradalom. Tanulmányok. Szerk.: Saáry Éva. Zürich, 1982., Svájci Magyar Irodalmi és Képzőművészeti Kör. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
Az igazság a Nagy Imre ügyben. Szerk.: Kenedi János. Századvég Füzetek 2. Bp., 1989, Századvég - Nyilvánosság Klub. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal.
Gömöri Endre: A nagy fordulat. Az Országos Béketanács Külpolitikai füzetei 44. sz. Bp., 1955, Országos Béketanács, 47 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1880 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. XIV. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1880, Magyar Történelmi Társulat, 1-874+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és az elülső szennylap hiányzik, két lap kijár.
1870 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. 1870. I-X. füzet. Teljes évfolyam. Szerk.: Thaly Kálmán. Pest, 1870., Athenaeum, 4+736 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel.