Veronica Ions: Indiai mitológia. A mítoszok világa. Corvina, 1991. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, újszerű állapotban.
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. Bp., 1925, Enciklopédia. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, A gerinc szakadozott, kissé laza kötés.
Radvánszky Béla: Magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században. Bp.,1986, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kopott papír védőborítóban.
Eddy Bauer: The History of World War II. Sydney, 1979., Book for Pleasure. Angol nyelven. Fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Jakubovszkij I.I.: Égő föld. 1976., Zrínyi Katonai Kiadó, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító sérült, szakadozott. Egyébként szép állapotú.
Mesterházy Károly: Nemzetségi szervezet és az osztályviszonyok kialakulása a honfoglaló magyarságnál. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.