Virág Benedek: Magyar századai V. kötet. Hozzákötve: - - poétai munkái. Harmadik kiadás. A Magyar Nemzeti Muzeum kézirataiból közli Toldy Ferencz. Pest, 1863. Heckenast Gusztáv, VIII+224+XVI+239 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a táblákon vaknyomásos díszítéssel, márványozott lapélekkel, a borítókon apró kopásnyomokkal, egészen kis foxing foltokkal.
In Memoriam Mosonmagyaróvár 1956. október 26. Vál. és szerk.: Csicsai Ferenc - Papp Gyula. Mosonmagyaróvár, én., Mosonmagyaróvár VMK MDF Helyi Szervezete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Gróf Bethlen Miklós önéletírása. Bevezette és sajtó alá rendezte Tolnai Gábor. Magyar Száadok. Bp.,[1943], Ardói Könyvkiadó, XXXII+623 p.+1 t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel, sérült gerinccel.
Magyar Hírmondó. Az első magyar nyelvű újság. Válogatás. Sajtó alá rendezte, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Kókay György. Nemzeti Könyvtár. Művelődéstörténet. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.