Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 241

Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, térképmelléklet nélkül.
15156.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., Hornyánszky. Borító nélkül
15157.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai. Bp., é.n., Athenaeum, 275+(1) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Kiskőrös történetének irodalma. (Válogatott bibliográfia). Szerk.: Lisztes László. Kiskőrös, 1982, Petőfi Sándor Városi-Járási Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
15159.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
cca 1890-1930 12 db vegyes, régi, német nyelvű útikönyv. Nagyrészt viseltes állapotban, közte sérült, hiányos is. Intézményi bélyegzőkkel.
15160.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
15161.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Batiz Réka, Szász Péter Zsolt, Szilágyi Palkó Pál, Tulics Helga: Erdély száz csodája. Bp., (2004), Totem. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15162.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
15163.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Annuire Statistique Hongrois XXII. 1914. Bp., 1916, Imprimerie de la Sociéte Anonyme Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
15164.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Thaler Tamás-Laszlovszky Katalin-Polgár Ferenc: Felvidék. Barangolás a végeken. Bp., 2006, Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15165.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
15167.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
A Kegyes Tanítórendiek Budapesti Társházának és Főgimnáziumának építkezése. 36 képpel és rajzzal. Bp., 1918., "Pátria"-ny., 32 p. Egészoldalas és szövegközti fotókkal, valamint alaprajzokkal illusztrált. Különlenyomat. Ma: Piarista Központ és Gimnázium (1052 Budapest, Piarista utca 1.) Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
15168.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,95
9,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft