A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hibátlan borítóval és kiadói védőpapírral.
Vegyes kármelita szerzetesrenddel kapcsolatos tétel, 10 db: Puskely Mára: Avilai Teréz (Róma, 1977), P. Kovács Albert: Minden és semmi, Sr. Bridget: Tövisek a rózsán, P. Szeghy Ernő: A belső várkastély kapuja, P. Szeghy Ernő: Emlékeim, Keresztes Szent János: Lobogó istenszeretet, Keresztes Szent János összes versei és válogatott prózája, Keresztes Szent János aranymondásai, Lisieux-i Szent Teréz önéletrajza, Parkinson Keyes Franciska: Égben írt könyv. A Lisieux-i kis virágnak földi élete. Különféle kiadásokban. Különféle kötésekben. Változó állapotban.
Az egyháztörténelem alapvonalai. Révész Imre közreműködésével összeáll. Segesváry Lajos. Az összeállító két személy, Révész Imre (1889-1967) református lelkész, a Tiszántúli református egyházkerület későbbi püspöke (1938-1949) és Segesváry Lajos (1907-?) református vallásoktató által Makláry Károly (1876-1938) a Tiszántúli református egyházkerület püspöke (1936-1938), debreceni lelkész (1934-1938) részére DEDIKÁLT példány. Debrecen, 1936, Városi Nyomda, XVI+211 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borító levált.;
Valamint vegyes vallási könyvtétel, 4 db:
Mackintosch C. H.: Elmélkedések Mózes ötödik könyve felett. Első rész. Ford.: Kádár Imre. Kiss Ferenc utószóval. Bp., én., Evangélium. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos.;
Jehlicska Ferenc: Gyenge lelkek. Keresztény Kiskönyvtár 1. sor. 3. füz. Bp.,1915,Szent István-Társulat, 30+2 p.;
Virág Jenő: Dr. Luther Márton önmagáról. Első füzet. Bp.,(1942), Lutherania, 32 p. Kiadói szakadt papírkötés.;
Bangha Béla: Krisztus és a modern társadalom. Bp., 1911, "Mária-Kongregáció", VII+200 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.;
[Danielik János]: A prémontréiek. Korrajz a keresztény műveltség középkori munkásai méltánylásaul. Történeti tanulmányok I. köt. Eger, 1866, Érseki Lyceum-ny., (4)+III+(4)+514+(2) p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.