1 400 Ft
41
Az egyháztörténelem alapvonalai. Révész Imre közreműködésével összeáll. Segesváry Lajos. Az összeállító két személy, Révész Imre (1889-1967) református lelkész, a Tiszántúli református egyházkerület későbbi püspöke (1938-1949) és Segesváry Lajos (1907-?) református vallásoktató által Makláry Károly (1876-1938) a Tiszántúli református egyházkerület püspöke (1936-1938), debreceni lelkész (1934-1938) részére DEDIKÁLT példány. Debrecen, 1936, Városi Nyomda, XVI+211 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borító levált.; Valamint vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Mackintosch C. H.: Elmélkedések Mózes ötödik könyve felett. Első rész. Ford.: Kádár Imre. Kiss Ferenc utószóval. Bp., én., Evangélium. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos.; Jehlicska Ferenc: Gyenge lelkek. Keresztény Kiskönyvtár 1. sor. 3. füz. Bp.,1915,Szent István-Társulat, 30+2 p.; Virág Jenő: Dr. Luther Márton önmagáról. Első füzet. Bp.,(1942), Lutherania, 32 p. Kiadói szakadt papírkötés.; Bangha Béla: Krisztus és a modern társadalom. Bp., 1911, "Mária-Kongregáció", VII+200 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.;