Zóványi Jenő: A magyarországi protestantizmus 1565-1600-ig. Humanizmus és Reformáció 6. Bp.,1977, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány,
Bougaud Emil: A kereszténység és korunk I. köt. Fordították Szentannai (Spett) Gyula és Dobos Lajos. Kiadja: Négy pécsegyházmegyei pap. Pécs, 1912, Dunántúl Nyomda Rt. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hibátlan borítóval és kiadói védőpapírra...
Vegyes kármelita szerzetesrenddel kapcsolatos tétel, 10 db: Puskely Mára: Avilai Teréz (Róma, 1977), P. Kovács Albert: Minden és semmi, Sr. Bridget: Tövisek a rózsán, P. Szeghy Ernő: A belső várkastély kapuja, P. Szeghy Ernő: Emlékeim, Keresztes Szent János: Lobogó istenszeretet, Keresztes Szent János összes versei és válogatott prózája, Keresztes Szent János aranymondásai, Lisieux-i Szent Teréz ö...
Az egyháztörténelem alapvonalai. Révész Imre közreműködésével összeáll. Segesváry Lajos. Az összeállító két személy, Révész Imre (1889-1967) református lelkész, a Tiszántúli református egyházkerület későbbi püspöke (1938-1949) és Segesváry Lajos (1907-?) református vallásoktató által Makláry Károly (1876-1938) a Tiszántúli református egyházkerület püspöke (1936-1938), debreceni lelkész (1934-1938)...
[Danielik János]: A prémontréiek. Korrajz a keresztény műveltség középkori munkásai méltánylásaul. Történeti tanulmányok I. köt. Eger, 1866, Érseki Lyceum-ny., (4)+III+(4)+514+(2) p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.