14812.
420. Lezárult gyorsárverés
Plakát
20 000 Ft
Tengerészbecsület. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1949-1950 körül. Jersova, Zsarov és mások szereplésével. Szovexportfilm Moszkva, Mafilm. Litográfia, papír. Somorjai Imre (1914-1996) grafikája, jelzett a litográfián. Posner Bp.. Sérült, szakadásokkal. Lap alja foltos. Hajtásnyomokkal. 94×28 cm / Vintage Hungarian poster of a Soviet propaganda movie, with damages, tears, lithography on paper.